ue2011a

Kurs „Stylizacji paznokci i wizażu”

W ramach kolejnej edycji projektu „Nowa szansa w gminie Jeżów Sudecki” jedna bezrobotna kobieta bierze udział w kursie zawodowym „Stylizacji paznokci i wizażu”.

Dzięki  udziałowi w szkoleniu Uczestniczka ma szansę na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, które ułatwią jej w przyszłości znalezienie zatrudnienia.

Program kursu zawodowego „Stylizacja paznokci i wizażu” został tak przygotowany by w sposób wyczerpujący i jak najbardziej dostępny przedstawił kwestie teoretyczne oraz praktyczne wynikające ze specyfiki zawodu. Kurs wizażu i stylizacji paznokci omawia podstawowe zagadnienia i techniki stylizacji. W czasie kursu Uczestniczka ma szansę wdrożyć się w świat makijażu i stylizacji dzięki zajęciom praktycznym, które odbywają się na samodzielnym stanowisku wyposażonym w podstawowe akcesoria do nauki sztuki wizażu
i stylizacji paznokci.

Uczestnictwo w kursie zawodowym „Stylizacja paznokci i wizażu”, dzięki współfinansowaniu projektu „Nowa szansa w gminie Jeżów Sudecki” przez Unię Europejską, jest bezpłatne. Wszystkie materiały dydaktyczne a także akcesoria potrzebne do pracy w zawodzie Uczestniczka projektu otrzymuje nieodpłatnie.